www.pupil.com.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:2 | KATEGORIE:64 | LOKALIZACJE:2666 | Ogłoszeń:5506

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 
Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
 Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

 

Promowane

   

  Zerknij


   
   
  Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Lilka: śliczna Sunia- Staruszka Uda Się Z Tobą Na Emeryturę!

  Lilka: śliczna Sunia- Staruszka Uda Się Z Tobą Na Emeryturę!

  Lilka to około 10-letnia urocza sunia. Do schroniska, razem z dwoma innymi psiakami, trafiła w wyniku śmierci poprzedniego właściciela.

  Lilka to około 10-letnia urocza sunia. Do schroniska, razem z dwoma innymi psiakami, trafiła w wyniku śmierci poprzedniego właściciela. Starość nie radość, a w psim świecie już na pewno, bo jak tak może być, że przez całe życie bezgranicznie kochana, w jednej chwili ląduje w schronisku. Właśnie taki los spotkał Lilkę, a szkoda, bo to naprawdę uroczy psiak! Niechciana, niekochana, bezdomna, niedługo zgaśnie w gostyńskim schronisku.

  Na spacerze z wolontariuszami jest bardzo grzeczna. Puszczona luzem potrafi się nieco oddalić, ale zawsze wraca na zawołanie. Lilka na początku bała się człowieka, jego dotyku. Po kilku dniach oswoiła się jednak i bez problemu można ją zabrać na ręce, pogłaskać, dotknąć. Nie zaczepia innych psów. Nie jest zbyt skora do zabawy, ale od czasu do czasu nie pogardzi zabawą z piłeczką. Jest spokojną, starsza sunią, która powinna leżeć na kolanach opiekuna w domu a nie na mokrych deskach w schronisku.

  Lilka jest bardzo ładnym psiakiem, ma piękną mordkę, bardzo ładnie się prezentuje, bez wątpienia jest to jedna z ładniejszych suczek, które przewinęły się przez schronisko. Byłaby idealna dla osoby starszej, gdyż nie potrzebuje już dużo ruchu, jest spokojna, mogłaby ze swoim nowym panem lub panią siedzieć w fotelu i oglądać telewizję, a od czasu do czasu zabrać na spacer do parku. Bez wątpienia będzie wiernym i wspaniałym przyjacielem do końca swoich dni.

  Starszym pieskom bardzo trudno jest znaleźć dom, niestety zdarza się, że nigdy go nie znajdują i odchodzą za Tęczowy Most samotnie, na zimnych, mokrych deskach schroniskowego boksu. A przecież kochają tak samo mocno jak ich młodsi koledzy (o ile nie bardziej, doświadczone trudami życia), zazwyczaj też mniej rozrabiają i nie ciągną na smyczy. Jedyne czego pragną to ciepłego kącika i ludzkiej miłości - bardzo chcielibyśmy by Lilka jeszcze zdążyła jej zaznać. Może właśnie Ty zechcesz ją adoptować i uczynić swoim przyjacielem?

  Pamiętaj: decydując się na pieska, bądź odpowiedzialny; zwierzę nie jest zabawką, którą można chwilę się pobawić i odstawić w kąt! W sprawie adopcji proszę dzwonić- 605376327 (po 16.00) lub pisać: barbara.poprawa@wp.pl
   PDF
  Telefon: w ogłoszeniu

  Rodzaj: Oferuję

  Tagi:   psy    pies    sunia    suczka    adopcja    do adopcji    oddam    Lilka: śliczna Sunia- Staruszka Uda Się Z Tobą Na Emeryturę!


  Miasto/a:
   Poznań
  • Lilka: śliczna Sunia- Staruszka Uda Się Z Tobą Na Emeryturę!
  • Lilka: śliczna Sunia- Staruszka Uda Się Z Tobą Na Emeryturę! 2
  • Lilka: śliczna Sunia- Staruszka Uda Się Z Tobą Na Emeryturę! 3
  « Poprzednie | Następne »
   

  Reklama

   
  Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
  Copyright © 2010 - 2010 pupil.com.pl

  Wszelkie prawa zastrzeżone.