www.pupil.com.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:2 | KATEGORIE:64 | LOKALIZACJE:2666 | Ogłoszeń:3869

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 
Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
 Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

 

Promowane

 

Zerknij
 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Lilka: śliczna Sunia- Staruszka Uda Się Z Tobą Na Emeryturę!

Lilka: śliczna Sunia- Staruszka Uda Się Z Tobą Na Emeryturę!

Lilka to około 10-letnia urocza sunia. Do schroniska, razem z dwoma innymi psiakami, trafiła w wyniku śmierci poprzedniego właściciela.

Lilka to około 10-letnia urocza sunia. Do schroniska, razem z dwoma innymi psiakami, trafiła w wyniku śmierci poprzedniego właściciela. Starość nie radość, a w psim świecie już na pewno, bo jak tak może być, że przez całe życie bezgranicznie kochana, w jednej chwili ląduje w schronisku. Właśnie taki los spotkał Lilkę, a szkoda, bo to naprawdę uroczy psiak! Niechciana, niekochana, bezdomna, niedługo zgaśnie w gostyńskim schronisku.

Na spacerze z wolontariuszami jest bardzo grzeczna. Puszczona luzem potrafi się nieco oddalić, ale zawsze wraca na zawołanie. Lilka na początku bała się człowieka, jego dotyku. Po kilku dniach oswoiła się jednak i bez problemu można ją zabrać na ręce, pogłaskać, dotknąć. Nie zaczepia innych psów. Nie jest zbyt skora do zabawy, ale od czasu do czasu nie pogardzi zabawą z piłeczką. Jest spokojną, starsza sunią, która powinna leżeć na kolanach opiekuna w domu a nie na mokrych deskach w schronisku.

Lilka jest bardzo ładnym psiakiem, ma piękną mordkę, bardzo ładnie się prezentuje, bez wątpienia jest to jedna z ładniejszych suczek, które przewinęły się przez schronisko. Byłaby idealna dla osoby starszej, gdyż nie potrzebuje już dużo ruchu, jest spokojna, mogłaby ze swoim nowym panem lub panią siedzieć w fotelu i oglądać telewizję, a od czasu do czasu zabrać na spacer do parku. Bez wątpienia będzie wiernym i wspaniałym przyjacielem do końca swoich dni.

Starszym pieskom bardzo trudno jest znaleźć dom, niestety zdarza się, że nigdy go nie znajdują i odchodzą za Tęczowy Most samotnie, na zimnych, mokrych deskach schroniskowego boksu. A przecież kochają tak samo mocno jak ich młodsi koledzy (o ile nie bardziej, doświadczone trudami życia), zazwyczaj też mniej rozrabiają i nie ciągną na smyczy. Jedyne czego pragną to ciepłego kącika i ludzkiej miłości - bardzo chcielibyśmy by Lilka jeszcze zdążyła jej zaznać. Może właśnie Ty zechcesz ją adoptować i uczynić swoim przyjacielem?

Pamiętaj: decydując się na pieska, bądź odpowiedzialny; zwierzę nie jest zabawką, którą można chwilę się pobawić i odstawić w kąt! W sprawie adopcji proszę dzwonić- 605376327 (po 16.00) lub pisać: barbara.poprawa@wp.pl
 PDF
Telefon: w ogłoszeniu

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   psy    pies    sunia    suczka    adopcja    do adopcji    oddam    Lilka: śliczna Sunia- Staruszka Uda Się Z Tobą Na Emeryturę!


Miasto/a:
 Poznań
  • Lilka: śliczna Sunia- Staruszka Uda Się Z Tobą Na Emeryturę!
  • Lilka: śliczna Sunia- Staruszka Uda Się Z Tobą Na Emeryturę! 2
  • Lilka: śliczna Sunia- Staruszka Uda Się Z Tobą Na Emeryturę! 3
« Poprzednie | Następne »
 

Reklama

 
Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 pupil.com.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.